Ty nejlepší hry pro hraní s kamarády

V našem herním Playstation 4 Game Roomu najdete jak herní klasiky, tak i nejnovější herní pecky.

Máme vždy poslední verzi fotbalové FIFY, nejvyšší verze arkádovek Mortal Kombat nebo Naruto, i herní legendy jako Crash Bandicoot, NHL nebo NFS. A spoustu dalších herních pecek!

FIFA 18

FIFA 18 smazává rozdíly mezi virtuálním a skutečným světem. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i úžasnou atmosféru na stadionech. Navíc se do série FIFA vrací i český klub AC Sparta Praha.

FIFA 18 představuje technologii Real Player Motion, zcela nový systém animace, který přináší novou úroveň odezvy a hráčské osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní špičkoví hráči se nyní chovají a pohybují přesně jako v reálném světě. Jde o největší krok na poli inovací herního systému v historii série.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crashe nebo jeho sestřičku Coco a prohopkej, prorotuj a na motorce projeď tři střelená dobrodružství, ve kterých se setkáš prakticky se vším: od mluvících hodin až po šílené vodní proudy. Všechno to budeš dělat, abys zachránil svět před silami zla.

Znovu si užívejte tři nejpamátnější dobrodružství v celé historii PlayStation, plně přepracovaná pro nejnovější generaci.

Gran Turismo

Úspěšná serie opravdového automobilového simulátoru se poprvé dostává na PS4, aby umožnila vyrazit na trať a ucíťit tep a vzrušení vysokooktanových závodů.

Každé auto bylo vymodelované do nejmejšího detailu. Máš na to?
A co takhle jezdit za oblíbeného výrobce aut? Svoje odhodlání můžeš otestovat ve dvou šampionátech, oficiálně certifikovaných FIA.

NHL 18

Podmaňte si led díky komplexnímu ovládání autenticky reagujících brankářů, zcela novému pojetí soubojů před brankou v útočné i obranné třetině a vylepšenému systému kolizní fyziky. Jednoduše ten nejlepší herní hokejový zážitek.

Díky přepracovanému systému reflexních zákroků brankáři vyhodnotí své postavení, úhel a gólovou situaci ještě před provedením svého zákroku. Nové nasnímání pohybu pomáhá zreplikovat technické pohyby brankářů, které přispějí k věrohodnosti jejich chování a schopnosti využít jejich fyzické proporce při provádění reflexních zákroků.

Mortal Kombat XL

Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností a ještě brutálnějšími chvaty.

Mortal Kombat XL je definitivní verze luxusní bojové hry, která obsahuje veškerá vydaná rozšíření a hlavně pověstnou kolekci bonusových postav. V jejich čele stojí nepřekonatelný Predátor a jeho luxusní smrtící údery. Mortal Kombat je zkrátka boj na život a na smrt, žádné kamarádíčkování neexistuje. I proto jsou finální údery skutečně drsné a zároveň luxusně zpracované.

UFC 2

EA SPORTS UFC 2 přináší vylepšené animace i ztvárnění postav, zcela nový systém Knockout Physics a autentické herní prvky, díky kterým budou souboje působit realisticky a věrohodně.

Překvapte soupeře z klinče letmou pákou na ruku nebo rychlým přechodem na hák paty. Přidáním různých úderů a zakončovacích chvatů se zápasy v EA SPORTS UFC 2 posouvají na novou úroveň.

The Last of Us : Remastered

Napínavý a emotivní příběh z postapokalyptického světa se mísí s brutální přímočarou střílečkou.

Staň se lovcem i loveným v brutálním post-pandemických světě. Hrajte jako Joel , nemilosrdný přeživší a Ellie, statečné mladé dospívající dívka , kteří spolupracují , aby dokázali přežít nebezpečnou výpravu napříč post-pandemickými Spojenými státy.